• Piotr Ryłko
  12 marca 2020 at 17:22

  Duży Profesjonalizm bardzo dobre warunki i wysoki poziom rehabilitacji a przy tym miła i rodzinna atmosfera. Zdecydowanie Polecam.

 • Łucja Grudzińska
  12 października 2020 at 17:16

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie, indywidualne podejście do pacjenta.

 • Katarzyna Łakomy
  17 stycznia 2021 at 11:22

  Krew, pot i łzy. Ale warto. Ludzie wspaniali i przede wszystkim profesjonalni. Polecam.

 • Gosia i Paweł Andrzejewscy
  4 lutego 2021 at 12:17

  Polecam z całym sercem ośrodek rehabilitacyjny Norman. Profesjonalna rehabilitacja!!!!Siostra mojego męża jeździ na turnusy i naprawdę są efekt a jest po poważnym udarze Pracownicy ośrodka to ludzie o wielkich sercach.

 • Ewa Czaska
  7 lutego 2021 at 14:16

  Miesięczny pobyt taty (po przebytym udarze) w ośrodku był bardzo udany. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie poza gwarancją rzetelnej i profesjonalnej pracy nad powrotem do zdrowia. Rehabilitanci to młode osoby, prawidłowo przeszkolone i pełne zapału. Potrafią motywować pacjenta do przekraczania kolejnych granic przy pomocy perswazji i pozytywnego nastawienia. Tata opowiadał nam, że z jednej strony kwiczał z bólu, a z drugiej prawie pękał ze śmiechu. Początkowe obawy o pozostawienie taty samego skończyły się, gdy po czasie dostrzegliśmy pozytywnie nastawionego do życia człowieka. Został otoczony troskliwą opieką, bardzo chwalił smaczną kuchnię (pozdrawiamy Panią Anię), a pod koniec pobytu sam stwierdził, że widzi postępy w rehabilitacji.

Dodaj opinię
Video
Video
Video
Video